Wron-Pol
05-552 Jabłonowo k/Warszawy
Al. Krakowska 67

Jadąc w stronę Grójca - za stacją Statoil 500m)
Jadąc w stronę Janek - zawróć prze stacji Statoli i jedź 500m)

Współrzędne GPS:
52.0520901, 20.8662163

Telefon kontaktowy:

tel./fax:+48 22 / 756 15 83
mobile: +48 0 601 336 326
mobile: +48 0 603 992 845
mobile: +48 0 601 332 192

Adres email:

biuro@wron-pol.pl

Formularz kontaktowy

 
Nasza firma Wron-Pol od 1994 roku zajmuje się sprzedażą sprowadzanych z krajów UE, używanych samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych i naczep oraz sprzętu specjalistycznego.

Nasze doświadczenie w tej branży pozwala nam pozycjonować się w czołówce na tym wymagającym rynku.

Nabyliśmy duże doświadczenie techniczne i umiejętności w zakresie procedur importowych, lizingowych, kredytowych, rejestracyjnych.

Korzystając z wypracowanych wieloletnich kontaktów z naszymi partnerami z krajów UE, jesteśmy w stanie rzetelnie przedstawić ofertę sprzedaży pojazdów w zakresie optymalnym, tym samym zadowalając naszych klientów, o czym przekonało się setki zawodowych użytkowników, którzy z nami nadal utrzymują współpracę.

W naszej działalności dbamy by, na co dzień nasi pracownicy podnosili kwalifikacje techniczne, które naszym klientom pozwolą fachowo i profesjonalnie doradzić właściwy wybór nabywanego sprzętu.

Pracownicy naszej firmy dbają by każdy oferowany do sprzedaży pojazd był właściwie sprawdzony i przygotowany wraz ze stosownymi dokumentami umożliwiającymi rejestracje w Urzędzie Komunikacji.

Naszą specjalizacją jest sprzedaż użytkowych pojazdów samochodowych takich europejskich marek jak:

VOLVO, SCANIA, RENAULT, DAF, IVECO, MERCEDES.

W zakresie naczep ciągnikowych, głównymi pozycjami naszej oferty są naczepy typu ‘firanka’, ‘chłodnia’ oraz naczepy specjalistyczne typu 'wywrotka', 'laweta' do przewozu ciężarówek, ciągników siodłowych i sprzętów do prac budowlanych.

Nasza firma dba o zapewnienie ciągłości sprzedaży oferując odbiór ‘od reki’, co najmniej 25 ciągników siodłowych i naczep zróżnicowanych pod względem roku produkcji, marki i najwyższej klasyfikacji Euro.

Współpracujemy ze sprawdzonymi najlepszymi bankami i czołowymi instytucjami finansowymi, co pozwala nam na kompleksową, szybką obsługę naszych Klientów w zakresie leasingu czy kredytu w zakresie zakupu wszelkiego typu pojazdów.

Nasi wieloletni partnerzy finansowi, Raiffeisen Leasing, VB-Leasing, Geting Leasing pozwalają nam i państwu zachować bezpieczeństwo i pewność finansową.

Zachęcamy do odwiedzenia nas, celem zapoznania sie z ofertą naszej firmy i osobiście przekonania, iż nasza propozycja i forma obsługi jest optymalna i profesjonalna.

Wszelkie informacje pozwalające w nawiązaniu kontaktu z nasza firmą, lokalizacji i planu dojazdu uzyskacie państwo na naszej stronie www.wron-pol.pl